Hakkımızda

Bebedor Kimdir?

Bebekler kendi hikayesini yazıyor

Bitmek bilmeyen bir bekleyişin sonunda, bebeğiniz artık yanı başınızda. Yorgunluk, şaşkınlık ve her şeyin ötesinde kocaman bir sevgi tüm bedeninizi kapladı. Daha önce hiçbir şey için bu kadar heyecanlanmadınız değil mi? Anne olmak tam olarak böyle bir şey işte… Bebeğiniz için en iyisini aradığınızı biliyoruz ve Bebedor olarak yanınızda olmak istiyoruz! Yolculuğuna 1992 yılında başlayan ve kısa sürede Türkiye’nin en sevilen anne bebek ürünleri markası haline gelen Bebedor’un serüveni, 2024 yılı itibariyle Anthemis Kozmetik bünyesinde devam ediyor.

Biberon, emzik, bardak, dişlik, beslenme aksesuarları, bebek bakım ürünleri ve emzirme ürünleri kategorilerinde, ihtiyaca yönelik birçok ürünü anne ve bebeklerle buluşturan Bebedor, 30 yıllık deneyimiyle en mutlu anlara ortak oluyor. Sağlıklı, uzun ömürlü ve kaliteli ürünleri ile güven toplayan ve ebeveynlerden tam not alan Bebedor, eğlenceli tasarımlarıyla da kalpleri fethediyor.

Kolay ulaşılabilirliği esas alarak anne-bebek yolculuğuna eşlik eden ve “Annelik Doğanızda, Bebedor Yanınızda” sloganıyla yepyeni bir dönemin kapısını aralayan Bebedor’un bu yeni döneminde, bebekler kendi hikayesini yazıyor! Bebeğin biyolojik ve duygusal süreçlerine müdahale etmeyen, ona kendi hikayesini yazması konusunda fırsat tanıyan “doğal ebeveynlik” düşüncesi, Bebedor’un yoluna ışık oluyor. Heyecanımıza ortak olmaya ne dersin?