Değerlerimiz

Anneleri ve bebekleri anlıyoruz

Bebedor olarak, anneleri ve bebekleri yakından tanıyor, onların hislerini önemsiyoruz. Keyifli fakat bir o kadar endişeli geçen büyüme sürecinde zorluklarla baş eden ebeveynlere, çok yönlü ve kullanışlı ürünlerimiz ile destek oluyoruz. Böylelikle ebeveynlerin ihtiyaçlarına yanıt veriyor; hayatına dokunuyoruz.

Güvenilirlik ilkesini benimsiyoruz

Söz konusu bebek sağlığı olduğunda, ebeveynlerin ne kadar hassas davrandığını biliyoruz. Bu nedenle, dürüstlük ve şeffaflık standartlarına bağlı kalarak, bebeklere zarar vermeyen güvenilir ürünler sunuyoruz.

En sevdiğimiz özelliğimiz; samimiyetimiz ve sıcaklığımız

Bebekleri çok seviyoruz; kendilerini güvende, rahat ve mutlu hissetmelerini istiyoruz. Bu nedenle anneler ile ortak dili konuşuyoruz. Kimi zaman yakın bir arkadaş olarak, kimi zaman ise uzman kimliğimizle annelere sesleniyoruz. İhtiyaçlarına en doğru çözümleri birlikte buluyoruz.

Ulaşılabilir olmayı önemsiyoruz

Her anne ve bebek, nerede yaşadıklarından ve ne kadar para kazandıklarından bağımsız bir şekilde kaliteli ürün kullanmayı hak eder. Misyonumuz; anne ve bebekleri kaliteli ürünlerle buluştururken, onlara konforlu bir yaşam tarzı sunmak.

Uzmanlığımız ve tecrübemiz ile kaliteyi esas alıyoruz

Bebedor olarak, yaklaşık 30 yıllık uzman tecrübemiz ile annelerin ve bebeklerin yanındayız. Güvenilir ve dayanıklı ürün konusunda bir ebeveyn kadar hassas ve detaycıyız. Avrupa Standartları’na uygun, hayatınızı kolaylaştırmak için tasarlanmış, yüksek kaliteli ürünler üretmek konusunda kararlı ve ısrarcıyız. Gücümüzü 1974 yılında Eczacı Adil Karaağaç tarafından kurulan ve Dalin, Humana gibi uzman bebek markalarını da bünyesinde bulunduran Kopaş Kozmetik’ten alıyoruz.

Neyi farklı yapıyoruz?

Yalnızca anne-bebek ürünleri değil, özgün ve konforlu bir yaşam tarzı da sunuyoruz. Başarısızlık korkusunun yaratıcılığımızı sınırlamasına asla izin vermiyor; yeniliğe ve değişime karşı olumlu bir yaklaşım sergiliyoruz.