Bebedor

Birlik DışTicaret A.Ş. 1984’den beri bebek ihtiyaç ve bakım ürünlerinin yurt içi ve yurt dışında üretilmesi, ithalatı, dağıtımı ve ihracatı üzerinde çalışmakta olup bu konuda tartışmasız Türkiye’de öncü olmuştur.

Şirket 1991’de farklı bir yol izleyerek bebek sektöründeki tecrübe, bilgi ve birikimini 1992 yılında itibaren kendisine ait patentli Bébé D’or markası yaratarak devam etme kararını verdi.

Yeni marka, Türkiye pazarında çok beğenildi ve kısa sürede bebek sektöründe lider marka pozisyonuna yükseldi. Bebe D’or bebek bakım ürünleri çeşitli ülkelerde, en sıkı güvenlik standartları ve kurallarının uygulandığı fabrikalarda üretilmektedir. Sizlere sunduğumuz tüm ürünlerimizin EU standartları testlerinden geçtiğine emin oluyoruz.

Birlik; geçen yıllar içinde, annelerin bebeklerini büyütürken ihtiyaç duyduğu; biberondan göğüs pompasına, bebek arabasından bebek kozmetiğine birçok ürünü bünyesine katarak, ürün gamını genişletmektedir. Birlik, bu tercih doğrultusunda büyümek için gerekli yatırımları yapmaya devam etmektedir.

Günümüzde, Bebe D’or başarılı bir şekilde 25 ülkeye dağıtım yapmaktadır. Bebe D’or ailesine katılan bütün dağıtıcılarımızın, uzmanlığımıza güvendikleri için minnettarız.

Birlik ailesi ve bebeği Bebe D’or, olarak biz gücümüzü 33 yıllık sektör tecrübesinden almakta ve anne babalara bebeklerini büyütürken onların sağlıkları için güvenli ürünleri sağlayarak yardımcı olmaya devam edeceğimize söz veriyoruz.

Güveniniz için teşekkürler…